Angry Birds Stella POP

3.58.0

5.0

3

Stella ile renkli balonları patlat

212.1k

Bu uygulamayı oyla

Angry Birds Stella POP, klasik Puzzle Bobble oyununa çok benzer. Oyunda, parlak balonları patlatmak için onları diğer balonların üzerine gönderirsiniz ve yeşil domuzları da fırlatırsınız.

Angry Birds Stella POP'ın oyun kurgusu, üstte bahsedilen Puzzle Bobble oyununa ve tüm kopyalarına (az değildirler) benzer. Oynamak için ekranın alt kısmındaki renkli balonları hedef alırsınız ve patlatmak için en az üç tane aynı renkli balonu bir araya getirmeye çalışırsınız.

Angry Birds Stella POP'daki oyun kurgusuna gelen yenilikler ile bir dizi zincirleme patlatma gerçekleştirmek isterseniz özel hareketler yapabilir ya da düştüklerinde balonların zıplamasını sağlayabilirsiniz.

Rovio'daki neredeyse her oyunda olduğu gibi Angry Birds Stella POP'da oynamak için sayısız seviye mevcuttur. Bazılarında balonların içinde yer alan domuzları vurmak zorunda kalıcaksınız, diğerlerinde ise basitçe hepsini patlatmanız gerekicek.

Angry Birds Stella POP iyi bir Puzzle Bobble kopyasıdır. Yenilikçi herhangi bir şey sunmamasına rağmen, muhteşem grafikleri ve yenilenmiş hissi yaratır - ki bu da tüm Rovio isimlerinden beklenilen bir şeydir.
Notlar

Cihazın hafızasında en az 60 mega-bayt boş alan gerektirir.

Gereksinimler

Android 4.0 ya da üst sürümü gerektirir.

Uptodown X